Achter de schermen bij Pijl solutions met Jeffrey
“Ik ben Jeffrey, vader van 2 geweldige kids Lindsey en Jayden, bijna 12,5 jaar getrouwd met Wendy en inmiddels de 40 gepasseerd. Al zou je dat natuurlijk niet zeggen,” zegt hij lachend. Inmiddels werkt hij bijna vier jaar bij Pijl solutions als software consultant en marketingmanager.
Voordat Jeffrey bij Pijl solutions begon, werkte hij ruim tien jaar als applicatiebeheerder bij Bom Group. “Peter liep daar al jarenlang rond als systeembeheerder vanuit Pijl. We vormden altijd een goed één-tweetje en de klik was er direct. Toen ik daar vertrok, zijn we contact blijven houden. Tijdens wat begon als ‘even een bakkie doen’, ontstond uiteindelijk samen met Arno een functie die perfect bij mij paste.”
Een gemiddelde werkdag? Die bestaat volgens Jeffrey eigenlijk niet. “Elke dag begint met een bak koffie en een praatje met collega’s. En natuurlijk probeer ik genoeg momenten te vinden om te lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd.”
Daarna kan de dag alle kanten op. “De ene keer ben ik bezig met marketing gerelateerde zaken, de andere keer ben ik bij een klant op bezoek of geef ik cyber awareness training, ben ik bezig met SharePoint, Microsoft Copilot, Exclaimer, King of een maatwerkoplossing voor een klant. Geen dag is hetzelfde en dat maakt mijn werk juist zo leuk.”
Juist het contact met klanten geeft hem de meeste energie. “Ik vind het mooi om echt in de stoel van de klant te gaan zitten. Luisteren naar waar iemand tegenaan loopt en vervolgens samen een oplossing bedenken die echt past. Dat meedenken en vervolgens ook doen, past precies bij Pijl solutions, helpen, denken en doen”
Ook de afwisseling spreekt hem aan. "De ene dag ben ik software consultant, de andere dag houd ik me bezig met marketing of verzin ik leuke activiteiten voor collega's. Je zet eigenlijk steeds een andere pet op en dat houdt het werk uitdagend en leuk."
Als hij zichzelf moet omschrijven, hoeft hij daar niet lang over na te denken. "Ik kom altijd mijn afspraken na en bewaak alles wat bij mijn werkzaamheden hoort. Uiteindelijk strijd ik altijd voor een tevreden klant. Linksom of rechtsom."
Toch blijft hij zichzelf uitdagen. "Ik wil mezelf verder ontwikkelen in de klantenbinding. Hoe beter je een klant kent, hoe beter je kunt meedenken. Daar wil ik steeds beter in worden."
Na een werkdag schakelt Jeffrey direct over naar thuis. "Als ik thuiskom, geef ik mijn vrouw en kinderen eerst een dikke knuffel en vraag ik hoe hun dag is geweest. Dat moment vind ik belangrijk. En als mijn vrouw aan het koken is, lig ik heel eerlijk het liefst even languit op de bank tot het eten klaar is."
Dat hij een paar bijzondere trekjes heeft, geeft hij zelf ook meteen lachend toe. "De volumeknop van de televisie of radio zie ik het liefst op een even getal. Oneven? Dan moet hij echt aangepast worden. Ik weet dat het een gekke tik is."
Krijgt hij een maand vrij, dan weet hij precies wat hij gaat doen. "Lekker op vakantie. Even een andere omgeving, nieuwe energie opdoen en genieten met mijn gezin of vrienden."
En als hij ergens zijn bed voor uitkomt? "Een goed stuk medium gebakken vlees met zelfgemaakte gebakken aardappelen. Jammie!"
Ook buiten werktijd zit Jeffrey niet stil. "Zaalvoetbal is nog steeds mijn grootste hobby. Zweten en sporten zijn belangrijk, maar de derde helft moet je ook zeker niet onderschatten. Feestjes, gezelligheid en leuke dingen doen met vrienden en familie? I love it."