Problemen opgelost voor u het weet
Nieuwsoverzicht

Nieuwe generatie ICT-er snuffelt rond bij Pijl solutions


dinsdag 19 februari 2019

Sinds het begin van dit jaar is Tim Grootscholten bij Pijl solutions op de werkvloer te vinden. Deze topper neemt een kijkje binnen het ICT-vak, waar hij stiekem al een hoop van weet. Even een server of PC in elkaar zetten of zelfs beginnend programmeerwerk? Daar draait hij zijn hand niet voor om. Hoe komt hij op zijn jonge leeftijd al aan deze kennis?

Tim Grootscholten (15 jaar) snuffelt bij Pijl solutions naar kennis over ICT. Momenteel zit hij in het laatste jaar van het VMBO TL en probeert om deze reden alle kennis die hij voor zijn toekomst kan gebruiken, te verzamelen. Met het eindexamen in zicht, is oriëntatie voor een vervolgopleiding een slimme stap.

Op zoek naar een ICT Bedrijf

Eerst één volle week en vervolgens 16 dagen verspreid is Tim bij Pijl solutions te vinden. “Ik zocht in Google naar ICT Bedrijf Westland en Pijl solutions stond bovenaan.” Als geboren Monsternaar wist Tim het zeker: Bij dit bedrijf wilde hij zijn stage lopen.

Hoewel zijn huidige opleiding nog niet veel met ICT te maken heeft, is Tim voor zijn leeftijd al zeer bedreven. Even een PC in elkaar zetten, onderdelen bij elkaar zoeken en op elkaar afstemmen, een server uit elkaar halen. Geen probleem.

“Ik heb het gewoon op YouTube opgezocht”

Bij de vraag hoe hij aan deze kennis komt, is Tim duidelijk in zijn antwoord: “Als je het weet, dan is het vrij eenvoudig. Ik heb in mijn vrije tijd gewoon op YouTube opgezocht hoe je een computer bouwt.” En niet alleen zijn hardware-kennis heeft hij van de videosite vandaan. “In mijn vrije tijd game ik veel. In het verleden heb ik ook voor het spel “Minecraft” plugins geprogrammeerd. Hiermee kun je in teams het spel spelen. Het koste me 40 uur op te bouwen, maar het is gelukt!”.

Het lijkt een eigenschap van de nieuwe generatie. Het leren van een vak middels het internet. Als je iets niet weet, zoek je het gewoon even op. Online is er altijd wel iemand die het aan je wil uitleggen.

Na zijn eindexamen wil hij graag de opleiding “Applicatie-ontwikkelaar” volgen op het MBO en doorstuderen op het HBO. Wij weten zeker dat Tim een glansrijke carrière te wachten staat!

Ben jij ook een ICT- topper in wording of heb je al een ICT-diploma op zak? Neem gerust contact op met hét ICT-bedrijf in het Westland, misschien hebben we wel plek voor jou!

Reacties

Nieuwsbrieven

Algemene Nieuwsbrief #49 Februari 2023
PowerBI is de toekomst, het gebruik van SharePoint en de belangen van een sterke tweestapsverificatie.

Algemene Nieuwsbrief #48 December 2022
Een terugblik van Arno Duijvestijn, Cybersecurity anno 2023 en Pijl in een nieuw jasje!

KING Nieuwsbrief: #47 November 2022
Is uw bedrijfssoftware toekomstbestendig?

Nieuwsflits: Maak kennis met Jeffrey Persoon!
Onze nieuwe software consultant bij Pijl solutions

Algemene Nieuwsbrief #46 Oktober 2022
Alles over de "onzichtbare muur", personeelstekorten en De Hek Online!

Algemene Nieuwsbrief #45 Juli 2022
Een mooie klantencase, het digitale nalatenschap & meer!

KING Finance & Accountancy April 2022
Automatiseer uw administratie met KING Finance en KING Accountancy

Algemene Nieuwsbrief #43 Maart 2022
Cyber Awareness-sessies, het beveiligen van uw voordeur & meer

Algemene Nieuwsbrief #42 December 2021
Fijne feestdagen, en op naar een virusvrij 2022!

Algemene Nieuwsbrief #41 November 2021

KING Software: Passend maatwerk voor elke branche

Algemene Nieuwsbrief #40 Augustus 2021
ICT & Duurzaamheid: Hoe kunnen we samen verduurzamen?

Algemene Nieuwsbrief #39 Juli 2021
Groei door ICT: hoe en waarom?

Cybersecurity Nieuwsbrief #38 April 2021
Cyberrisico's anno 2021 - Dit doet u ertegen! (3 basistips)

Algemene Nieuwsbrief #37 Februari 2021

Windows updates, OneDrive for Business, het nieuwe Microsoft Edge

Algemene Nieuwsbrief #36 November 2020
4G Back-up, De PS-wachtwoordmanager & Zakelijke TV

Algemene Nieuwsbrief #35 September 2020
Een terugblik op Corona, apparatuur video-vergaderen en thuiswerkadvies

Algemene Nieuwsbrief #34 Juni 2020
De King Software Special 

Algemene Nieuwsbrief #33 April 2020
Microsoft 365 & Teams Extra Veilig Internet, Cybercrime en e-mailbeveiliging

Algemene Nieuwsbrief #32 Februari 2020
Beheerde back-upservice van Pijl solutions Voorkom virussen en verlies van bestanden

Algemene Nieuwsbrief #31 December 2019
Hoe veilig is uw website of webshop? Doe nu de scan!

Algemene Nieuwsbrief #30 Oktober 2019
Ontvang nu Tikkie-betalingen met King Krijg sneller betaald en verbeter uw cashflow

Algemene Nieuwsbrief #29 Augustus 2019
Pro Actief Beheer Preventief onderhoud en bewaking van uw IT

Algemene Nieuwsbrief #28 Juni 2019
Inzicht in telefonische communicatie Realtime inzicht met HIP Reporter

Algemene Nieuwsbrief #27 April 2019
Microsoft stopt ondersteuning Windows 7 Ook ondersteuning Windows server 2008 en Exchange 2010 stopt

 

Storingsnieuws

Bent u op zoek naar nieuws over storingen?
Bekijk u dan onze support pagina.

ICT beter inzetten voor uw bedrijf? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief!